Zavolejte nám
+420 776 633 139

Vážení zákazníci,

pandemie viru covid 19 způsobila v roce 2020 uzavření několika hutí v Evropě a následně postupné zvyšování cen hutního materiálu.

Výsledkem je to, že od druhém čtvrtletí roku 2021 je cena hutního materiálu (plechů) vyšší o více 50% o proti konci roku 2020.

 

Z tohoto důvodu je firma Atmos nucena od 1.5. 2021 provést zdražení  výrobků. Proto s nákupem kotlů neotálejte. Navýšení cen bude cca o 5.000,-  Kč.

 

Zároveň je třeba si uvědomit, že tyto úpravy cen musí provést všichni výrobci, kteří chtějí ještě zůstat v příštím roce na evropském trhu.

 

O mně

Již bezmála 22 let pomáhám zákazníkům vybudovat funkční a přitom ekonomický zdroj tepla pro jejich nemovitost. Pro vysokou spolehlivost, jednoduchost a snadný servis doporučuji jako zdroj tepla kotle na tuhá paliva tradiční české značky ATMOSTato rodinná česká firma založená v roce 1935 je v současnosti jeden z největších evropských výrobců kotlů na pevná paliva (tuhá paliva). Více zde: https://www.atmos.eu/o-firme/iž bezmála 22 let pomáhám majitelům rodinných domů i firemním zákazníkům.

 kotle.jpg

Od roku 2001 jsem se stal servisním technikem kotlů firmy Atmos a také jednou z nejvýznamnějších realizačních firem v Olomouckém kraji. Následně dle platné legislativy o ochraně ovzduší získávám Certifikaci ke spouštění kotlů firmy Atmos, tím je pro mé klienty splněno dodržení podmínek pro záruku. Pomocí analyzátoru spalin sloužícímu k přesnému seřízení kotle dosahujeme optimálních hodnot výkonu vs. spotřeba paliva. 

 AFRISO_170627_MULTILYZER STe_Kufr.jpg

Firemní politika - rozumné topení …

Celkové řešení systémů kotelen našich zákazníků jistě nepatří k nejlevnějším na českém trhu, nicméně vždy jsem schopen zákazníkovi, který si nechá mou osobou realizovat kotelnu, objasnit významově i funkčně můj návrh řešení dané kotelny. Díky tomu, můžu hrdě prohlásit, že mé řešení je opravdu rozumné topení.

V případě dotazů, servisu a poptávek realizací kotelny mne kontaktujte prostřednictvím tel. čísla: 776 633 139 nebo e-mail: ales.prcik@seznam.cz