Zavolejte nám
+420 776 633 139

Vážení zákazníci,

pandemie viru covid - 19 způsobila v minulém roce uzavření několika hutí v Evropě a následně postupné zvyšování cen hutního materiálu.

Výsledkem je to, že od druhém četvrtletí roku 2021 je cena hutního materiálu ( plechů ) vyšší o více 50 % o proti konci roku 2020.

 

Z tohoto důvodu je firma Atmos nucena od 1.5. 2021 provést zdražení  výrobků. Proto s nákupem kotlů neotálejte. Navýšení cen bude cca o 5.000,-  Kč 

 

Zároveň je třeba si uvědomit, že tyto úpravy cen musí provést všechni výrobci, kteří chtějí ještě zůstat v příštím roce na evropském trhu.

 

O mě

Již bezmála 22 let pomáhám zákazníkům vybudovat funkční a přitom ekonomický zdroj tepla pro jejich nemovitost. Pro vysokou spolehlivost, jednoduchost a lehkou servisovost doporučuji jako zdroj tepla kotle na tuhá paliva tradiční české značky ATMOSTato rodinná česká firma založená v roce 1935 je v současnosti jeden z největších evropských výrobců kotlů na pevná paliva (tuhá paliva). Více zde: https://www.atmos.eu/o-firme/iž bezmála 22 let pomáhám majitelům rodinných domů i firemním zákazníkům.

 kotle.jpg

Od roku 2001 jsem se stal servisním technikem kotlů Atmos a také jednou z nejvýznamnějších realizačních firem v Olomouckém kraji. Následně dle platné legislativy o ochraně ovzduší získávám Certifikaci ke spouštění kotlů Atmos, tím je pro mé klienty splněno dodržení podmínek pro záruku. Pomocí analizátoru spalin sloužícímu k přesnému seřízení kotle dosahujeme optimálních hodnot výkon vs. spotřeba paliva. 

 AFRISO_170627_MULTILYZER STe_Kufr.jpg

Firemní politika - rozumné topení….

Celkové řešení systémů kotelen našich zákazníků jistě nepatří k nejlevnějším, nicméně každou korunu navíc, oproti levnějším nabídkám jiných topenářských firem rádi zaplatili. Každou část i součást mnou navrženého řešení kotelny dokáži klintovi jak významově, tak funkčně objasnit. Díky tomu můžu hrdě prohlásit, že mé řešení je opravdu rozumné topení.

V případě dotazů, servisu a poptávek realizací kotelny mě prosím kontaktujte: tel. 776 633 139 e-mail: ales.prcik@seznam.cz